Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    Egyesek azért eléggé kezdenek átesni a ló túloldalára és fényerőtlen kijelzőről, gyenge kameráról beszélnek, stb. Egyáltalán volt már a kezetekben a teló? :DDD A fényerő lehet, h nem süti ki a szemed, mint esetleg 1-2 flagshipnél, de összességében bőven elegendő. Bizonyára van erősebb, de éppen ez az: nincs szükség erősebbre, ha napfénynél is pöpecül látható. Gyenge kamera? Tapasztalat? Vagy legalább megnéztétek a képeket? Semmi esetre sem mondanám gyengének. Talán nincs az Iphone és a Note9 szintjén, de kb. az elérhető termékek 95%-át megveri kamerában, tehát: bőven elegendő. Sztem a Redmi Note 5 képeinél is jobb, miről beszélünk?
    A másik pedig hogy mindenki ezzel jön, h csak a Soc-ban kiemelkedő. Nos, pedig sztem a 6GB RAM, a 128GB-os UFS tároló, a 4000 mAH-es akksi több, mint átlagos, a procin felül is. Az akksit kivéve ilyenek nincsenek a középkategóriában, és felsőkategóriában sem minden készüléknél alap ennyi memória, ekkora tárhely és főleg ilyen méretű akksi.
    A "fényszivárgásról" pedig kiderült, h nem általános jelenség, sztem érdemes leszakadni róla. ;]

    Lehet, h nem prémium készülék, de amikor a Mi Store-ban megfogdostam, SZINTE prémium érzetet keltett. Műanyag hátlap? Ki nem szarja le? :P Az ára viszont fele/harmada a flagship áraknak, szóval...elég egyértelmű a dolog.
    Barom egyszerű a képelt, mindenki döntse el, milyen áron mire van szüksége, de itt jojózni az F1 gyengeségein csak szánalmas hiszti...
    Hozzáteszem, én sem F1-et fogok venni, hanem Note 5-öt, mert az én tartalomfogyasztási szokásaimhoz elegendő az is az F1-hez képest majdnem féláron. :K (nem játszom telón)
    Ja, és az NFC hiánya nekem nem érvágás, hiszen természetesen a paypass-os bankkártyám mindig nálam van. :P
    Ha vkinek probléma, majd választ más telefont, csak ne károgjon itt feleslgesen... :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák