Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erwinke

    aktív tag

    válasz Graphics #37 üzenetére

    Akad itt is par. En S9+ rol valtottam F3ra.

    Messenger ki van kapcsolva a lathatosag meg a buborek de latnak is meg buborekok is elojonnek par ismerosnel.

    Kamerat ha megnyitom sokszor fekete csak a kep. Hom - majd aplikacio eltavolotasa a memoriabol aztan ujramegnyit es megy(idegesito foleg mikor hirtelen kell vlmit fenykepezni v kamerazni es minden 4 -5.megnyitasnal ezt kell jatszani.

    Sygic(original vasarolt), ha kikapcsolom a kijelzot es csak a szoveget hallgatom majd ha fel akarom oldani a telefont nem engedi beragad a feloldasi kepnek. Semmire nem reagal restartolni kell a telefont. Mert sehogy nem tudom feloldani.

    A zene recseg hangeszkozrol ha teljesen fel van hangositva es megnyitok mas appot(chrome, v kamera v barmit) kilepek, torlom a memoriabol majd ujra elinditom a zenet visszabb hallkitom kattanik egyet a zene es onnantol nem recseg ha vissza tolom maxra a hangerot.

    Es ez csak igy hirtelen. Am van meg egy csomo idegesito szar amiket mar igy fel ev hazsnalat utan kitapasztaltam es igyekszem elkerulni.

    De ettol fuggetlen meg rendben van, mert ennyiert(220€ ert rendeltem banggood rol a 8GB ost)
    Uzemido remek meg igy a 4Ah s akksival is. Mert csak kb 2 naponta toltom es 8ora kijelzo idot rohogve tud.

    Tisztelettel Ervin :R

Új hozzászólás Aktív témák