Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Alarikman #1443 üzenetére

    Én is szoktam ilyen összehasonlítós videókat nézni.Mondjuk engem leginkább csak a fotós része érdekel a dolgoknak meg azt is tudom egy hátsó vagy max 2 hátsó kamera is bőven elég lenne egy telefonra a na de ugye a marketing meg a haszon ez a lényeg az eladások.Én azt se értem mikor ugye egy nagyon drága természetesen kicsit extrásabb de miért akar valaki telefonnal nagyokat zoomolni,azt meg értem,hogy egyszer kétszer elszórakozik az ember vele de nálam max ennyi lenne.Én még a Telegramon szoktam nézelődni.

    #balazs1022

    Jövő héten valamikor érkezik,állítólag a bolt 1 nap alatt kiszállítja ha raktáron van márpedig volt raktáron szóval ugye mivel már péntek délután adtam le a rendelést hétfőn gondolom feldolgozzák és lehet már kedden itt lesz a telefon. Régen szolnokra jártam iskolába,meg ha arra járok mindig elmegyek sétálni,párszor én is átmentem már a gyaloghídon.

    #gixxergabi

    Remélem x3 pro-n jobb lesz a gcam mert ugye nem azt mondom,hogy RN8 pro-n nem volt jó de ugye abban mediatek processzor volt és nem tökéletesen működött minden pl voltak olyan funkciók amik nem akartak működni vagy nem hozott semmi változást pl élőkép is szaggatott fotózás módba ami elég idegesítő tud lenni amúgy nagyon jó képeket lőttem vele de a snapdragont csak jobban szereti a gcam anno az RN7-esen nagyon jól működött.

    #HollyBoni

    Ez nem olyan cucc ami csak úgy fent van a google playen :) ezt portolják emberek mivel ugye csak pixel telefonokra van gyárilag.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák