Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mckangi #4730 üzenetére

    nem vagy egyedül!

    nálam ugyan ez van! de én már 1.hónapja ezzel szenvedek! móta Android 13 és MIUI 14 lett, egy fos az egész, minden frissítésnél ez a vége, full legyalulva teljesen 0 ról telepítve is.

    Mérgemben már MIFlash-el feltettem a legutolsó android 12.es gyári ROM-ot és onnan kezdtem 0-ról az EU rom telepítését, de nem változott semmi frissítés után bootloop! :O

    sőtt nálam már 2szer volt olyan is hogy simán csak újraindítottam a telót és ugyan így bool loopba kerül és csak a format data hozta helyre, és 3-4. sikertelen indulás után már csak a fastboot mód jön be!

    De mikor telepítettem a V14.0.23.1.30. EU romot ugyan így bootloop lett és 3.ik újraindulás után szintén csak fastboot lett, de úgy hogy már a TWRP-t se tudtam elindítani fastboot ból ujra kellett flash-elni a boot partíciót csak utána indult el!

    szóval már se kikapcsolni se újraindítani nem merem mert jön a rettegés hogy elindul vagy BootLoop lesz! :W

    És ami fura az egészben, nem csak az F3.as telón van így!

    van egy Mi11i telóm és azon is ugyan ezt csinálja mióta MIUI 14 került rá! :O

    szóval valamit baromira el b@sztak a MIUI14 és android 13.as EU romokkal!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák