Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    Nekem első napos vétel volt mint eddig mindegyik PS konzol és nagyon meg vagyok elégedve!
    Még, hogy nem hozza a Nextgen élményt :Y
    Olyan brutális gyors és szépek a játékok, hogy csak pislogtam, és úgy ahogy van tökéletes minden téren, aki meg filmet vagy zenét akar futtatni vegyen egy média lejátszót, mert ez egy konzolgép ízig-vérig :K
    A PS+pedig csak 12000ft 1 évre, szerintem 1000ft egy hónapra nem sok a plusz funkciókért, és a későbbiekben pedig biztos, hogy lesznek komolyabb játékok is ingyen rá!

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz b. #52 üzenetére

    Csak a PC-s dologra reagálnék, mert semmilyen meddő vitába nem akarok belemenni!
    Ha a jelenlegi állást nézzük akkor ha egy olyan PC-t szeretnél összerakni amiben olyan hardver ketyeg mint a Ps4-ben igencsak zsebbe kell nyúlni minimum 250-300000ft lenne, tehát 130000ft-ért nevetségesen alacsony az ára a tudásához képest! Ezért is hagyott ki belőle olyan dolgokat ami a Ps3-ban anno benne voltak, viszont érdekes, mert pont ezek miatt fanyalogtak akkor a játékosok és, hogy milyen drága, 165000ft volt 7 évvel ezelőtt :Y
    A Sony ezt is nyilatkozta és a reklámjaikban is ez szerepel, hogy középpontban a játékos, tehát most direkt csak játékra hegyezte ki a Sony, aki mást is akar annak más alternatívát kell keresni ha ez nem felel meg neki :U

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák