Új hozzászólás Aktív témák

  • Hatii

    tag

    válasz Gyurvagyi #514 üzenetére

    Szia,
    Én úgy csináltam, hogy előbb a fizikai Sim-et adtam hozzá, utána az eSim-et. De fordítva is lehetséges. #507-es hozzászólásban ott a google-s link, azzal működik, illetve a telekomnál először bementem személyesen intézni, kaptam egy leírást tőlük is. Második alkalommal már neten kersztül intéztem.

    Be lehet állítani, hogy melyik legyen alapértelmezett hívásnál és sms-nél, illetve 3. opció, hogy mindig kérdezzen rá, akkor nyilván hívás előtt mindig felugrik kis ablak, és választhatsz.
    Netet be kell állítani, hogy ha bekapcsolod, melyiket használja. Ha váltani akarsz, szerintem csak beállításokban lehet, nem találtam még gyors beállítást (nem is kerestem).

    Nem votl még dual simes telefonom, nem tudok hasonlítani semmihez. Ami nekem egyszer zavaró volt, persze pont kapkodtam, mert gyorsan kellett volna, hogy fizikairól telefonáltam, esimről ment a net. És ez eSimet kb letiltotta, szóval nem tudtam közben arról használni a mobilnetet. Ez akkor nagyon zavaró volt.
    Szerk: ezt most kipróbáltam itthon. Ugyan nem 4G-vel, de hívás közben ment a másik kártyáról a mobilnet. Vagy kapkodás közben bénáztam, vagy frissítettek azóta. Most ezt is működött. :DD

    Bejövő hívásról nem tudok nyilatkozni, ha egyikről beszélsz, másikat hívják. Ilyen nem volt még. Nem tudom a másik félnek foglaltat jelez-e, neked bárhogy jelez-e bejövő hívást. Ezt passzolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák