Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    Az érzelmi részét félretéve korrekt.Rendőrség nem erkölcs alapján hanem szabályzat és az előírásoknak megfelelően kell hogy eljárjon.

    A gond ott van, hogy nem úgy járt el. Front-end oldali módosítás pl. mióta "rendszerek működésének megzavarása"? Ilyen alapon egy linkre kattintás is az. Ugye akkor most téged is bevihetnek Sanyiék?

    Amennyire tudom etikus hekkerekre nincs külön eljárás,lehet ezen kéne változtatni.

    Bizony, ez lenne a kormány feladata. Ja, hogy 20 éve kéne már ilyen törvény és eddig egyetlen ex-mszmp tagozat sem ezzel törődött...

    Tarlós Budapest infón nyilatkozta hogy a a rém hírekkel ellentétben nem éjszaka tartottak nála házkutatást, én hiszek neki 2 okból:

    Várjunk, arról a Tarlósról van szó, aki eladta a fél III. kerületet anno? Vagy aki állami pénzből építgetett haveroknak puszira közműveket? Hát izé...

    Ilyen részletekbe menő ügyek nem az ő hatáskörébe tartoznak, ergo nincs miért mosdatnia magát(sokkal inkább a BKK felső vezetését lehet számon kérni).

    Nyilván. Hiszen mi köze is polgármesterként a városában működő, a városi költségvetésből (is) finanszírozott tömegközlekedési céghez...

    Az újságoknak viszont érdekében áll botrányos cikkeket leírni hogy legyen mit kirakni a címlapra...

    Ah, azok a gonosz imperialisták... Csak ők tehetnek az egészről. Meg az ürgebőrbe varrt búvárok...

    Az ellenzéki médiumok objektivitásáról pedig ennyit:
    https://www.youtube.com/watch?v=8l7mrLV45F4
    5:30-től van a lényeg!

    Nyilván, tehát ha valaki eltöri a kezed, akkor semmi baj, hiszen más is csinált ilyet már mással.... Fideszes kopaszokat küldhetem egy kézfogásra? ;]

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz #77646080 #33 üzenetére

    "A konkrét esetről továbbra sem írtam, még mindig az általános szabályozást idéztem, ahhoz kapcsolódnak soraim."

    Az a gond, hogy semmit nem idéztél. Szóval akkor idéznéd, hogy egy nyamvadt front-end oldali módosítás miatt milyen szabályzatra/törvényre hivatkozva kell valakit "előállítani"?

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák