Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    válasz Béééla #13 üzenetére

    Widgetek vannak, az egyik képernyőképen egyszer láttam egy órát. Inkább az a kérdés, hogy mennyit fejlesztettek már le a widgetekből.

    > "a piacos részleten nagyon faszán nem látni, hogy lenne alkalmazás-engedélykérés"
    Fejlesztői dokumentációból részlet
    "App Types

    FirefoxOS supports three types of Web Apps: "web", "privileged" and "certified". An App's type is declared in it's manifest, and determines the list of permissions it may request.

    Web Apps: Most third-party apps will be "Web" apps, which is the default type, and doesn't grant the App any additional permissions besides those already exposed to the web. Web apps can be installed from any website, without any further verification. They can also be packaged but this does not allow any addition permissions.
    Privileged Apps: These apps are allowed to request increased increased permissions, and as such privileged apps must be verified and signed by a Marketplace
    Certified Apps: Certified apps can currently only be pre-installed on the device."

    > "nincs olyan fasza API"
    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz Béééla #27 üzenetére

    Rosszul mondtam,,,javítanám magam,,,(végignéztem a videót),,semmiféle spártaiság nincs benne,,,
    Bennem viszont annál több előítélet :B :B Azt hiszem ez a baj :U Meg az, hogy ilyen "kétpálcikás céllövöldés" vasakat látok alatta,,,biztos ezért nem kápráztat el...
    Persze tudom, hogy nem a NAsa-t akarják irányítani a rendszerükkel...hanem "olcsón közösséget, és hálózatot adni az emberek kezébe"...
    Mindegy is,,csak rontok a helyzetemen :DDD :U
    Egy biztos,, a célközönség nem én leszek (egyelőre)...-hiszen soha ne mond, hogy soha- :U :R

Új hozzászólás Aktív témák