Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Nálam volt tavaly egy 55Pus7503. (2018)
    A képpel nem volt baj, az Ambilight nagyon nagyon tetszett, de a rendszer, a távirányító... gyötrelem.

    Egy azonos kategoriás Sony-n kb hasít a droid + pár modellen már Airplay2 is van ha jól tudom.
    Aztán kipróbàltam a tavaly 7304-et és ugyanezt éreztem.
    Lassú, nyögvenyelős.
    A tàvkapcsal ölni lehet akkora és nehéz, viszont itt már a Qwerty-t kispórolták.
    Ambi ide vagy oda nincs nagy bizadalmam a Philips-Androidhoz már idén.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz ghorinka86 #62 üzenetére

    Egy átlag media marktos tv vásárló azt se tudja mi az az ips és va panel. Ránéz, kipróbálja és nyugtázza, hogy ez igen vagy nem.
    Egyszerűen azt láttam, hogy a a Philips droidja egy puritán (talán gyári) rendszer, kellemetlen színekkel, formákkal.
    Ekkor váltottam okos tv-re szóval nem volt előítéletem sehova.
    LG WebOS-t istenítették sok helyen, ki is próbáltam, de nem jött át a vertikális beállítások menü, a klasszik táv ultragagyi a MagicRemote meg kényelmetlen azzal a nagy görgővel középen, stb.
    A Sony szebb színekkel és formákkal operált (ha jólemlékszem gx8096) ha megnyomtam a távot azonnal reagált +ott az airplay2.. a Philipsben pedig benne volt az a minimális lag, gombnyomásra késlekedik, menü váltásra gondolkodik.
    Lehet ezeken már javítottak most egy évvel később.

    Engem nem érdekelnek az appok, böngészés, plex meg tököm tudja. Ha kell kitolom hdmi-n vagy vezeték nélkül projectionel.
    Egyébként Samsungot vettem végül.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák