Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Oliverda #74 üzenetére

    Kérlek, hogy ne értelmezd már félre, a dolgokat, és ne emeld már ki a hit, meg gondolom kifejezéseket felerősítve. Több féle lapot is próbáltam, több féle chippel. Van elég tapasztalatom, bármennyire is szeretnéd az ellenkezőjét hinni. ;) Csak raid-re próbáltam az MSI 790-esét egyedül. És igen erre az egyre gondolok, de ne kelljen már mindent a szádba rágni. :)

    Az meg, hogy tegnap is jött ki egy driver, az nem tudom mitől jó nekem, amikor én tavaly tavasszal-nyáron szívtam vele.

    Szóval ne fájjon már senkinek, hogy én tapasztaltam rosszat is amd-s deszkákkal. Vagy csak jókat szabad írni? Ja, azt nem tudtam. :P

    Amit linkeltél az nforce meghajtó, de azzal amúgy sem mennék sokra. Általában a telepítő cd-n van egy nvidiás ahci driver, amit windows telepítés előtt kell a meghajtóknál betallózni neki.

    Elhiszem ha fáj, hogy esetleg más is érthet hozzá, pedig lassan el kéne fogadni, hogy így van, és csak azért mert teljesen más felhasználói környezetben mások a tapasztalatai, még nem hülye. :N

Új hozzászólás Aktív témák