Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    válasz Bundyta #976 üzenetére

    Nálam ma volt már 3. alkalommal (összesen az eddigi használat során), hogy bekapcsolom, felkapcsolja hozzá a tv-t, és fekete képernyő! Újra flashelés utána jön csak helyre.

  • Laca0

    addikt

    válasz Bundyta #976 üzenetére

    Nekem csak az USB3-as kezeléssel van bajom: a WD My Book-ot nem szereti az USB3-as portján. Alig-alig ismeri fel és akadozik a lejátszás. Az USB2-es portján megy rendesen.

    Esetleg érdekel valakit:
    Megmértem a fogyasztását. 2db 3,5"-os winyóval együtt 1,5W a standby és 17-19W használat közben. Ez BD ISO 3D lejátszása közben sem emelkedett meg!
    Azért néztem eleve winyókkal, mert ha valaki házi média-, letöltő központként akarja használni, akkor úgysem elég az eszköz saját fogyasztásával számolni.

    HDMI-n keresztül megy az LG TV távirányítójával is a vezérlés. Igaz, nem minden funkció elérhető, pl. a BD menüt még nem tudtam előhozni vele, hogy átkapcsoljak 3D-be.
    Esetleg ezt is lehetne Nick-nek mondani, hogy ami 3D-s, az induljon már alapból 3D-sen.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

  • gabika1969

    aktív tag

    válasz Bundyta #976 üzenetére

    Bundyta!

    Kérlek, legyél szíves a korábban leírtakat ki ne hagyd:...

    4., ...a BC ezen verziói továbbra sem támogatják a FLAC, HDFLAC típusú, magasabb (48Khz-nél nagyobb) frekvenciájú zene fájlokat. Bármilyen 96 vagy 192 Khz anyagot próbálok lejátszani, csak 48 Khz-ben továbbítja az erősítőnek, az erősítő információja szerint attól függetlenül, hogy az infó gomb alapján megjelenő felületen milyen frekvencia méret jelenik meg. A FLAC esetében a cue "kulccsal" beolvasott fájloknál a lejátszási ablakban nem lehet a zeneszámok között lépkedni, ahogy a következő track-ot választod újrakezdi az elsőt és csak magától megy végig a lemezen...
    Nálam az az mp3-ak esetében nem jön elő probléma, bár ezekből Nekem nem sok van.

    A lejátszó ugye természetesen támogatja a HD AUDIO-t. A gyári 2560 és 2680 verziókkal hiba nélkül mennek az ilyen típusú zene fájlok....

    Ja!
    5., A DolbyD TrueHD 7.1 hangsávot sem viszi csak csak 5.1-ben, a DTS HD MA-t igen, de ez lenne a legkevesebb!...

    Előre is köszönöm!!!!
    ...ha ezek teljesülnének, nekem a BC-k teljesen megfelelnének...

    Üdv

    Üdv Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák