Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Nekem is ilyen van, immáron több mint egy hete. Sokat kerestem, melyik lenne a legmegfelelőbb számomra, míg végre ráakadtam erre. Normálisan működik benne az AFD, tehát ha HD adás alatt 4:3-as képarányú műsor van akkor szépen kitölti a tévét a kép. Érzékeny, nálam egy koax dróttal megy csupaszon. Szépen működik rajta a felvétel is és még a videólejátszás is, sokfajta formátummal. Ami érdekes nálam épp néhány régebbi avit nem vitt, az újabbakat minden további nélkül.
    A durva az, hogy igazából itt kellene kezdődnie egy DVB-t vevőnek. Szégyen az, hogy tele van a piac olyan vevőkkel, amelyek még AFD-t sem tudnak, szoftverhibásak stb.

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Én láttam a "műsort" igencsak erőteljesen idézőjelbe téve. Most komolyan ha valaki annyira nem ért valamihez, mint ez az ember a TV vételhez, akkor miért áll neki tesztelni egy ilyen kütyüt? Marha vicces az valaki szerint, hogy az egész arról szólt, hogy nem ért hozzá és nem tud semmit? Ráadásul Budapesten belül erősítős antennával csodálkozott, hogy miért nem tudott jelet fogni.
    Az egész egy kívülállónak olyan lehetett, mintha ez a vacak még a csatornákat sem lenne képes befogni, miközben az egyik legjobb érzékenységű készülék a piacon.
    Amint a cseten is írtam, ha lenne egy kamerám esküszöm csinálnék egy ilyen videós tesztet, bemutatva mindent amit csak lehet. Ugyanilyen készülékem van és meg vagyok vele elégedve.
    A PH-hoz meg ezúton jelentkezem teszternek jó pénzért. Amint látszik itt kizárólag olyan emberek tesztelnek olyan dolgokat amihez egyáltalán nem értenek. Én sem értek sok-sok mindenhez úgyhogy majdcsak találnak valamit amit tesztelhetek és nyilván nagyon poénos lesz..
    :O

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    válasz tjozsi #48 üzenetére

    "Az Alcor HD-2800 jó kis kütyü, lehet, hogy veszek egyet és lemondom a kábelTV-t."

    Én már megtettem :) Szintén Szeged, és szerintem még közelebb az adóhoz mint Te. (Alsóváros) Egy barab koaxkábellel, antenna nélkül olyan 70% körüli jelerősség és 84-90% jelminőség. Páromnál Hódmezővásárhelyen már más a helyzet oda nem ártana egy jó antenna, hogy megoldódjon egy korábbi hozzászólásomban írt probléma. Ha már nem kell az antennád, nem adod el esetleg? ;)

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    válasz .mf #65 üzenetére

    Olyat nálam is csinál hogy ugyanannak a filmnek az első részét lejátsza, a másodikra "Felbontás nem megfelelő szöveget" dob. Pedig a két film ugyanolyan felbontású. Tegnap meg arra figyeltem fel, hogy egy filmet amit eddig simán lejátszott, most csak az "előkép" alatt játssza le, ha teljes képernyőben akarom nézni, akkor a következőre ugrik. Ez miért lehet?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák