Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz kemotox #12 üzenetére

    Netikett. Ha olyan igényfelmérés van, mint ebben az esetben, akkor három válaszlehetőség van, amiből csak kettőt illik használni.
    Az egyik az igen, a másik a nem reagálsz rá, a harmadik a nem.
    A harmadik opció, a "nem", az olyan mint a downvote / dislike, amivel lehúzod más ügyét. Ilyen opciót nem szabadna sehol sem alkalmazni, mert ha valami nem tetszik vagy nem érdekel, akkor egyszerűen csak nem szavazol rá / nem upvoteolod / nem likeolod.

    Ha nem lenne érdeklődő, mert érdektelen témát feszegetne, akkor nem írna be senki, nem reagálna senki vagy csak alig valaki, és látná a cikkíró, hogy nincs érdeklődés = felesleges cikket írni.

    Amúgy is így szól a felszólítás: "Szóval tegye fel a kezét aki szívesen olvasná, csak egy kis igény felmérés."

    Ebből már tudhattad volna, hogy ha nem érdekel, akkor nem teszed fel a kezed.
    -----
    Engem se érdekelt amúgy sosem a WOW, pedig anno amikor új volt sokan próbáltak már behívni. De egyetértek az előttem szólóval, hogy ha már írtam, akkor igen, készüljön el az írás és el is olvasom.)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz kemotox #16 üzenetére

    Oké, akkor válaszolok a te szinteden.
    Ha nem érdekel a téma, akkor nem $2arsz oda más írása alá, mert tahóság. Skippeld a témát és menj tovább, viszlát.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák