Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Crytek #26 üzenetére

    Reálisan nézve arról szól, hogy kiteszünk számokat a jobb vagy bal felső sarokba és azzal foglalkozunk a valódi játszás helyett. Valahogy így: [link]
    Ez az igazság.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • válasz Crytek #26 üzenetére

    Igaza van, felesleges szépíteni a dolgot. :(( Csak ami eddig előnye volt a PC-nek, amiért egyelőre nem vagyok hajlandó fő platformként konzolt választani, az a nagy FPS nagy felbontáson illetve a egér + billentyűzet legalább shootereknél még megvan, de ha ezeket fogja tudni a következő genes konzol, akkor a next genes PC gamingnek - legalábbis nálam - harangoztak.

    Azért vagyok pipa rá, mert ott van benne a nagy potenciál a motorháztető alatt, aztán Early Alpha, Early Access meg free to play játékokkal szúrják ki a szemünket. :((( Arról nem is beszélve, hogy egyik free to play MMO játék jön a másik után, meg olyan játékokat mutatnak a platformra nagyrészt, mintha visszarepültem volna 20 évet az időben vagy valami mobil platformra tervezték volna. :((

    Az az érzésem, hogy ha komoly narratívával rendelkező játékokról beszélünk, akkor a PC gaming a múlt mocsarába ragadt és nem tud érdemben megújulni.

    (#32) keIdor Azért ezzel hadd vitatkozzak, szerintem ez a jelen generációban még nem igaz, a következőben viszont nagyon is valósággá válhat.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák