Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Lauda #1551 üzenetére

    Ha tovább folytatod a számodra ismeretlen témákról a kinyilatkoztatásokat, akkor sajnos folytatnom kell.
    Az látszik, hogy szinte semmit sem tudsz a témáról, csak azt nem értem, akkor milyen alapon mersz véleményezni vagy állítani bármit egy miele mosógéppel kapcsolatban?
    Továbbra is személyeskedsz, csak egyre durvábban, hiszen észérvet nem tudsz felhozni.
    Pontosan a saját tapasztalataim okán is merek ajánlani a miele mosógépeket és nagyon jól tudom, hogy hosszú távon jobban jár vele az ember, mint egy újjal.
    A horror ár Neked ugyan honnan jön? Javíttattál már Te vagy ismerősöd miele-t?
    Pont az a lényeg, hogy a miele nagyon tartós és nagyon jól javítható, amit írtam, hogy az alkatrészeik drágák, az igaz, viszont nem ez nem azt jelenti, hogy horror árúak, hanem annyit, hogy egy normál mosógépjavítás költségével lehet számolni, nem drágább, mint a jóval olcsóbb társai esetében.
    Pont, hogy a gondolkodás meg a tapasztalat miatt teszem, bár tudom, hogy ez semmit sem fog megváltoztatni benned ezzel kapcsolatban. ;)

    z123456z
    Idézet tőled: Mint írtam, az a vicces, hogy úgy oktatsz egy szó jelentéséről, hogy valójában nem is tudod, mit jelent.
    Mi ez a szar? Miről beszélsz, ember? :F :F
    A tények leírása minden, csak nem fetisizálás. Azt, hogy erre felhívtam a figyelmet, az ugyan mitől jelenti azt, hogy nem tudom, hogy a fetisizálás mit jelent? :F :F
    Gondolkodj már egy kicsit? :((

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák