Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklósbácsi

    csendes tag

    válasz Jenne #13603 üzenetére

    Szia !

    Mindig akad néhány különösen gyűrődő anyag, ezeket össze fogom gyűjteni és gőzfunkcióval mosom ki. Így jól meg tudom figyelni az eredményt. Nem vagyok ellensége, csak alig használtuk.
    Kérdés : használt a sötétítő függöny mosásánál centrifugát, milyen ford.számmal vagy centrifugálás nélkül akasztotta fel őket, esetleg vizesen ?

    Érdekes tapasztalat volt a cipők mosása. Nem itthon láttam, az amerikaiaknál találkoztam ezzel. A konyhájukban a beépített konyhabútorba volt beintegrálva egy függőleges tengelyű ottani gyártmányú mosógép. Nagyon kényelmesen felülről lehetett berakni a ruhákat. A sportcipőket is gondolkozás nélkül kimosták, persze nem a fehér ingekkel együtt, hanem külön, egy erősen kímélő programmal.
    Ők meg azon csodálkoztak, hogy nálunk mit keres a fürdőszobában a mosógép, amikor az jól ellakik a konyhabútorba beépítve. Ráadásul a háziasszonynak jobban kézre áll, többet tartózkodik a konyhában. Az amerikai konyháról nem is beszélve. De garázsokban is láttam mosógépet használni.

Új hozzászólás Aktív témák