Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Tzombi #63 üzenetére

    A "normális", és a nem normális abszolút nézőpont kérdése. Rengeteg kultúra rengeteg társadalmi norma, ez tény.
    Az is tény, hogy egy társadalmon belüli "normális", (tehát sokak által felállított norma) nem más, mint a populáció véletlen számú (elég kicsi szám) egyedének az átlaga!
    Innentől kezdve, ha összeszedjük azt a 10000 "nem norálist", és ez lesz a "kontrollcsoport" (tehát a populáció ezen tagjai alapján mérünk átlagot) akkor rögvest kiderül, hogy van mellette 10.000.000 nem normális :C :C :C
    Nincs egyetlen olyan ember sem, akire nem lehet 3-4 vagy több psychiátriai kórképet diagnosztizálni, tehát SENKI sem normális a világon. És ez így van rendjén!

    Nem szeretnék érzelmileg labilisnak tünni (boldog kapcsolatban élek, egy rakás gyönyörű Magyar gyermeket nevelve), de mikor elolvastam Vakegérke Egereiről szóló néhány sort, gondoltam, felolvasom a Páromnak is, hallgassa már meg ugyan, viszont a felénél mondtam, inkább olvassa megának...eléggé gombócos lett a torkom...lehet, én sem vagyok "normális"...

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

  • 7

    addikt

    válasz Tzombi #80 üzenetére

    Ez csak egy emlékezetesebb momentum a közelmúltból. Messze nincs annyi mondanivalója, mint Panni történetének. Csak valahogy nem akartam a levegőben lógva hagyni azt az állítást, hogy nekem is az az egyik fontos elvem, hogy gyereknek igenis lenni kell néha.

    De köszönöm, örülök, hogy tetszik :)
    Kirakhatom amúgy címlapra is, ha gondolod :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák