Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    válasz Drenadar #5 üzenetére

    Semmitmondó nevek??? :Y

    Nem túl sok hűtővel/géppel lehettet eddig tapasztalatod, ha az ASUS a CM és Glacial Tech neked semmitmondó már bocs...

    Attól még, hogy most a Scythe van agyon hájpolva a giga mega brutál az esetek többségében totál felesleges hűtőivel, van még sok-sok olcsóbb, 1xűbb, értelmesebb megoldás...

    Na mindegy...

    Jó a teszt a CM nekem is tetszik...a gömb viszont totál baromság :D

    [ Szerkesztve ]

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    Hát csodáltosak ezek a szakmailag kifogástalan magasszintű matematikával alátámasztott érvelések...

    Úgy látom mostanában sokan azt érzik ők tartják a kezükben a szent grált (illetve a gépükben)...egy rakás réz meg alu meg műanyag formájában...

    Csak azt szeretném már látni egyszer, hogy egy ótvar xarnak titulált dobd ki a francba hűtő alatt elfüstöl egy proci, miközben millióan használják a "ratyi", ostoba Intel és AMD mérnökök által a procihoz rendelt gyári hűtőket. (Mert ők mind hülyék legalábbis hülyébbek mint pistike a csoda 10-20K-s réztömbjével +300MHz-es tuning proccal, mert ő modder meg tuning májszter....GIGA LOL.)
    És akkor még nem is beszéltem a különféle alaplapi stb védelmekről amik lelövik az egész masinát ha gond van...na mindegy.

    Persze nekem se volt még soha stock hűtőm, de ennek nem az elégtelen hűtéstől való félelem volt az oka inkább a zaj...

    Hát csak ennyi kötekedni azt jó magyar módra mindenki tud...

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    válasz #64791808 #94 üzenetére

    Mit nem lehet rajta jól felrakni 1xű mint a pofon semmi művészet nincs benne... :U

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    válasz #64791808 #98 üzenetére

    Lehet csak én vagyok 1xű, de:

    1., alap kellene legyen, hogy aki ilyen "high end" hűtőt vesz az megfelelően is feszíti meg, mert tudja mit akar, nem egy divatmonkey, hú nekem ilyen van fazon...

    2., nem ismerem az adott hűtőt (mármint nem volt még ilyenem), de remélni merem, hogy a hozzá adott paszta (ha adnak, ezért az árért) nem lehet "libafos", ha az akkor meg sztem természetes, hogy cseréli az illető, mert ért hozzá és tudja mit akar :) ez is alap kellene legyen...

    Más,
    Én már láttam rosszúl felrakott AC-t is, Glac. techet-is, CM-et is, szal abban igazat adok, hogy még a legjobb bordát is fel lehet xarul tenni, és ez nem feltétlen a borda hibája...

    Nem lehúzni akartam ezt a hűtőt mert valóban igen jó darab, csak úgy beállítani valamit, hogy ez és rajta kívül más semmi az erős. A Scythe, TR, stb high end bordák/hűtők szvsz kimondható, hogy átlagos hangsúlyozom ezt a szót felhasználás mellett, teljesen felesleges, drágák, és csak plusz gondot jelentenek, az átlag Usernek. Aki meg többet akar az jó ha tudja is, hogy mit akar...

    Részemről ennyi...a lényeg, hogy szerencsére ma már mindenki megtalálja az igényeinek, pénzének, izlésének megfelelő hűtési megoldást, az meg, hogy mi a valós szükséglet és mi a marketing meg az urbánus legenda, már lehet vitatkozni....

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák