Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Horbal #97 üzenetére

    hát srácok nekem mindegy, minden esetre nem tartjátok érdekesnek, hogy egy kétmagos procit egy ekkora hűtő nem hűt be 70 fok alá...?

    a jól felrakásról meg annyit, hogy ha nem a megfelelő átlók mentén feszíted fel először a hűtőt a procira, akkor az +15 fokos hőtehetetlenséget fog eredményezni. meg a libafosnál egy fokkal jobb pasztát is lehet használni.

    szóval bármilyen processzorhűtőt fel lehet úgy rakni, hogy szarul hűt, de szerintem az ellenkezője lenne a cél.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Horbal #100 üzenetére

    1., Teljesen egyet értek, aki elkölt 12 ezret egy hűtőre, az rakja is fel rendesen. Ennek ellenére nem hinnéd, mennyien teszik fel rosszul, csak három kapcsot pattintanak be, és még sorolhatnám.

    2., Szintén egyet értek. Ugyanakkor szintén sokan vannak, akik úgy vélik, azért adnak annyi pasztát, amennyit, mert azt fel kell tenni, és úszik a pasztában... hogy mást ne mondjak. A Scythe pasztái ráadásul nem nagy valamik.

    Én sem kárálok, csak azt akartam jelezni, hogy mindenféle össze-vissza középen ventizett csicsás csodák feleslegesek. A hűtő hűtésre való.

    Egyébként annak örülnék, ha végre olyan hőcsöves bordák jönnének, ahol a talp és a hőcsövek illesztése pasztázva van, a hőcsövek és a lamellák illesztése meg hegesztve, hogy a hőátadás javuljon. Egy teniszpályányi lamella és egy 2kW-os ventillátor sem ér semmit, ha nem jók a hőátadások. Vagy BTX, új rögzítési módszer, és 3kg feletti réztömbök :)

Új hozzászólás Aktív témák