Új hozzászólás Aktív témák

  • schumifun5ma

    csendes tag

    Azon túlmenően, hogy a nyilatkozó "úriember" nyilvánvalóan nem nevezhető IT szakembernek, főleg nem úriembernek, nyilatkozatával aláírta a felmondólevelét.
    Én ismerősnek segítettem a jelentkezésben még csütörtökön. És már akkor is baromi lassú volt a dolog. Kb 1,5 óra alatt sikerült mindennel végezni késődélután. 15 megás net, karácsonykor vett konfig szerintem a több, mint elég kategória...

    Ha nem vesszük számításba azokat a hallgatókat, akik még szombaton is a kreditjükért hajtottak (eredménytelenül) és ezért eldöntötték, hogy újrafelvételiznek; a többi pórul járt főleg a lustasága miatt szívta meg. De most komolyan! Decemberben kijött a felvi könyv, januárban Educatio kiállítás, nyílt napok. Január végére minden információ a jelentkezők rendelkezésére állt, sőt még több is. A többi csak rajtuk múlt.
    Nekem is volt, hogy utolsó éjszaka írtam meg egy beadandót... Mocskosul utáltam magam a lustaságom miatt. És persze ilyen helyzetben stresszel az ember, megnő a hibázás kockázata. Elég könnyű elnézni a kapkodás közben az A N A-t, és A L A-t jelöl be az ember, ami azért elég nagy szívás, ha a legóhajtottabb helynél követi el ezt a hibát valaki.

    A lényeg a lényeg: Nem ez volt az első és nem is az utolsó eset, hogy megkotlik fontos pillanatban egy ilyen informatikai rendszer. Ne abban bízzunk, hogy felkészítették a csúcsterhelésre a rendszert, hanem időben, kényelmesen a lehetőségeinkhez mérten használjuk a rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák