Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz oO7 #36 üzenetére

    Viszont, ha tényleg olyan rengeteg XP van még, és ezáltal sokakat érintő probléma lesz a HTML5 hiánya, akkor vagy nem fog kellő képpen terjedni a HTML5, vagy egyre több FF/króm/faszari/Opera lesz rajtuk - vagy az MS kiad valami köztes megoldást, ami vagy az IE8-at teszi HTML5 kompatibilissá, vagy lesz IE9 XP edisön Direct2D nélkül. Ha mégsem, akkor tudni fogjuk, hogy az MS pusztán üzleti megfontolásból nem akar HTML5 kompatibilis IE-t XP-re, mert a FF is D2D-t használ majd ahol elérhető, és biztos vagyok benne, hogy az menni fog XP-n is, legfeljebb GPU gyorsítás nélkül, vagy nem D2D gyorsítással, hanem DirectDraw, vagy OpenGL, vagy akár D3D-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • julius666

    addikt

    válasz oO7 #36 üzenetére

    a javascriptet ugyanúgy le lehet tiltani.

    amúgy arra akartam kilyukadni hogy szerintem kb csak az nem váltott eddig XP-ről aki nem akar vagy akinek olyan gyengusz gépe van hogy nem tud...

    Tudom hogy erre akartál kilyukadni, de ez nem teljesen igaz.

    De tökmindegy miért, a lényeg: baromi sokáig dominálni fognak még a 8-as vagy annál kisebb verziószámú IE-k (és ez nagyrészt az MS hibája, mégha nem is kizárólagosan), ami azt jelenti, hogy addig a HTML5 széles körű alkalmazásának lőttek.
    Megmarad ki/be kapcsolható fícsörnek oldalakon, ahol hajlandóak vele pluszba dolgozni, meg vásári látványosságnak. :(

Új hozzászólás Aktív témák