Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz hommeros #14 üzenetére

    Nem mondtam, hogy ne vegyen bárki is PS4-et, csak a saját véleményem írtam le, mert szerintem már kicsit vicc, amit művelnek a célközönséggel, amikor folyamatosan propagandákat terjesztenek.
    Egyetlen dolog szól mellette, hogy lesznek a Naughty Dog-nak köszönhetően, olyan címek, amiket sokan szeretnének végig vinni. De olyankor is az első, ami szembejut, de szép is lenne PC-n játszani vele.
    Akkor lett volna ez "next-gen", ha azért a 120k-ért ha 30fps-el is, de alapvetően támogatta volna a 4K-t. Akkor abban tényleg lett volna valami új dolog, ami PC-n tényleg csak milliókért elérhető.

    De ide jön úgy általánosságban az is, hogy a játékeladásoknál a dobozos játékokat veszik számba, így a PC-s játékok digitális változatait nem számolják (kb a 95%-ot), így mindig az jön ki, hogy senki sem vesz PC-s játékot. Nagy propaganda az egész, sokkal többen vesznek PC-s játékokat, nem véletlenül kerül a konzolos DVD lemez 2x, néha 3x annyiba, mint a PC-s DVD, hiszen valamivel be kell hozniuk azt a különbözetet. Aztán, amikor bejelenti egy cég, hogy nem is forgalmazza játékai tovább fizikai formában, onnantól valószínű ki is esik az ilyen elemzésekből, hiszen akkor nem veszi meg senki... Szimplán csak a dobozos eladásokat veszik figyelembe, amit nem kellene, hiszen senki sem vesz ma már PC-re dobozos játékot. Ez igaz arra is, hogy nem adnak el PC-ket, senki sem vesz PC-t. Meg a nagy francokat, még jó, hogy nem vesz senki PC-t, hiszen ők azt számolják, hány egybegépet vesznek a userek, amit összeállít a HP meg a sok ügyeske, azt már nem számolják hányan raknak össze saját maguk PC-ket. Már megint egy újabb propaganda van a háttérben... Különben nem adna ki minden gyártó 50 féle drága alaplapot, és nem lenne miről beszélni itt PH!-n, hogy ki mit vesz/vett, és mit csinál, ha ennyire nem érné meg. (igen, ebbe most itt sok-sok nagyon okos ember bele bír majd kötni fejből hozott marhaságokkal, de ők sem tudják miért vitáznak, ha így lesz)

    (#15) krx21: Nem figyelsz? Előbb leírtam, hogy eddig minden játékra azt mondták bizony 1080p 60fps... Aztán megjelenés előtt kiadó: sorry sorry a játékélmény érdekében sajnos nem lesz, csak 960p/720p 30fps sorry sorry sorry :DDD Ezután hogy lehetne hinni ilyesminek, amikor 40x eljátszották eddig :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák