Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz depzoo #137 üzenetére

    Akkor amikor jött, igen, az volt. Épp csak megjelent a Vista, de már jöttek a szivárgó Win7 beta verziók, és nagyon sokan cuppantak rá azonnal, köztük én is. Egyszerűen jó volt, sokkal jobb mint az XP és a Vista együttvéve.

    Ez a Win 8 óta nem mondható el. A csempék nem voltak lenyűgözőek, olyan volt az egész, mintha valami nem teljesen százas csoport kapott volna valami képességjavító játékot. Borzasztó az egész és azóta is ezt farigcsálják. Megpróbálják a különböző eszközeiket azonos "világba" tenni. De észre kellene venni, hogy mások az igények és másra használjuk az eszközöket, az ami konzolon működik, és szeretnek, nem biztos, hogy fog asztalon vagy telefonon. Nézd meg a WP-t hol van? Létezik egyáltalán még? A Win10 legnagyobb hiánya a stílus. Nincsen egyénisége. Nagy üres felületekkel operál, amin vannak valamilyen feliratok, kapcsolók, hol valahogy rendezve, hogy csak úgy a képernyőre "ömlesztve". A stílus hiánya a legnagyobb probléma. Kellene hogy az egésznek legyen egy kerete, egy tagoltsága, ebben pedig mindvégig kell hogy legyen egy következetesség. Ez teljesen hiányzik a 10-ből, bár a 8-hoz képest fejlődött, de ez akkor sem jó.

    Én egy olyan Win"11"-et várok, amit alapjaitól terveztek újra, egy jól átgondolt koncepció mentén.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Gyuri27

    félisten

    válasz depzoo #143 üzenetére

    Akkor veszünk 2xxx procit és go win7.

    Azért az megvan, hogy minden frissitéskor tele a szaksajtó azzal, hogy a wint 10 kinek mit rontott, ölt meg?
    Na majd ha ez nem lesz akkor szóljatok.

    Én nem tudom milyen drivert hiányolsz. De vga-hoz, b320-350-450-370-hez van.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák