Új hozzászólás Aktív témák

  • erdosi

    csendes tag

    válasz blade zte #348 üzenetére

    Most 2.0.18_Beta van rajta, ezzel olyan, amilyennek elvárom, hogy legyen :)

    A kamera fényévekkel jobb (majd megcsinálom ugyan azt az összehasonlító képet), az akksi egyetlen százalékot sem merült éjjel, nagyon jó az új felület, az appok, meg sok-sok kis apró módosítás, amik nagyon szimpatikusak, egyszóval hiába van béta státuszban, ez már most odab@sz :D

    Az S3 képe egyáltalán nem volt túlszínezett, az volt nagyjából színhű. Alap beállításokkal fotóztam mindkét telefonnal, automata üzemmódban. Azon most is 4.4.2 Resurrection Remix van :DDD
    Nem az volt a baj, hogy csak ránézésre volt szebb, hanem valóban sokkal jobb képet és videót tudtam vele lőni, minden szempontból. Ha 100%-os méretben nézegettem, egyszerűen felidegesített, hogy az új telefonom enyhén szólva lemarad a két évvel ezelőtti csúcs samutól :W

    Most úgy érzem, hogy az Oppo-val sem lesz több gondom, abszolút nem tűnik bétának ez a rom, teljesen használható, nem érzem szükségét egy főzöttnek :K

    Lövök vele pár képet, és lökök ide egy linket, kíváncsi vagyok mi a véleményetek, nekem nagyon tetszik :))

Új hozzászólás Aktív témák