Új hozzászólás Aktív témák

  • erdosi

    csendes tag

    válasz leslien #280 üzenetére

    No...
    Reggelre itt volt a válasz, megkaptam a kedvezményt, meg is rendeltem a Find 7-et :DD :DD

    A fizetésnél tényleg érdemes Euróval megterhelni a kártyánkat, nem a PayPal átváltását használni.
    Egészen pontosan 4375Ft-ot spóroltam így, veszek belőle egy jó tokot meg fóliát :DDD

    A jó öreg Galaxy S3-asomat fogom az Oppo-val leváltani, nagyon kíváncsi leszek az IPS és Amoled közötti különbségekre. Sötétben nagyon zavaró az Amoled fehérje, nulla fényerőn is bántja a szemem, az IPS remélem barátibb lesz, viszont az Amoled feketéje igencsak hiányozni fog...

    A másik jelölt az LG G3 lett volna, de ott igazából csak a dizájn és a lézeres autófókusz ami maga felé billentette volna a mérleget, míg az Oppo-nál a 32GB rom/3GB ram, gesztusvezérlés, szimpatikusabb kamera és kameraszoftver (hosszú záridős fotózás), laggmentes felület mókolás nélkül, garanciavesztés nélküli rootolás, custom romok telepítésének lehetősége, a szuper gyors töltés, az értesítési csík, a jobb hangszórók, és nem mellesleg a kedvezőbb ár.

    Jövőhéten remélem megérkezik, bár én nyaralni leszek, de mire hazaérek, már biztosan meglesz.
    Majd írok róla beszámolót, meg lövök képeket is (nekem a fehér hátlapos verzió lesz) :))

Új hozzászólás Aktív témák