Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz Obyboy #36897 üzenetére

    Nekem sosem volt uj telefonom, mindig hasznaltal toltam. En egy kolcsonbe kapott kapott Samung Wave 1-el toltam, amire kesobb androidot raktam. Hat igazi kinszenvedes volt. Foleg mikor Pestre jartam Waze-val. Nem kicsit megette a telefont a 1.5 órás út. :D Majd volt egy Galaxy S3-som (Legend-tol vettem). Az egy evet bírt, utana nagyon belassult, pedig mar minden mokoltam rajta. Volt h mikor megtelt a memoriaja akk elfelejtette az ikonokat betolteni es csak fekete kockak voltak. Kameraja egesz jo lett vna ha megfelelo szoft lett vna alatta. (Tulszaturalt, tul kontrasztolt kepeket lott).

    Utana eldöntöttem h vadiujat veszek. Find7 es OnePlus kozott vacilaltam. De a tartozekok, VOOC toltes es mem. bovithetoseg miatt az elobbit választottam, es sikerult kifogni egy BlackFridayt is. Igy kb 30.000ft-t sporoltam.

    Amugy en sem tudnek mit venni. Annyira benak az uj telok, mindegyik elbukik vhol, es a nagy rohanasban egy csomo hibas telefon van. Az Lg-ben a forrasztasok gyengek, a Samungban az eMMc chipekkel van baj. A Huawei-kben a hálózati chippek szallnak el. Es akkor tovabb szukol a kör azzal h elhagyjak a gyartok a jack csatit, meg a gagyi amoledet eroltetik, meg belerakjak a dual sim-et is sd olvasot egy helyre (aztán meg leher kokanyolni a sim-et).. :W Ha meg root-lsz vagy bootloadert nyitsz elvesz a garancia. Szerencsere az oppo vagy opo-nal ilyen nincs.

    Ugyhogy en ugy vagyok vele, h amig ez szet nem hullik a kezemben addig marad. Meg 1 het es akkor lesz 3 eve h megvan. Eddig szerencsere (kopp-kopp) semmi baja es karcmentes, megsem latszik rajta az ido mulasa :))

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz Obyboy #36897 üzenetére

    Jómagam a ZTE Blade-el kezdtem, majd jött a Motorola Defy+, kis kitero nem okos felé, majd jött az OPO, utána a Note4, majd vissza OPO-ra. Én szeretem ha nagy "tömeg" (főleg XDA-ra gondolok :) ) van egy telefon mellett, mert hiába van egy telefonra fejlesztve most esetünkben a LOS, de annak nincsen hivatalos támogatása, "bárki" készíthet ROM-ot egy telefonra, de nem biztos, hogy karban is tartják. Legalább is mintha lennének olyan emlékeim még CM-ből, hogy hiába volt fennt egy telefon a támogatott listán, de borzalom volt a szoftver. Lehet a LOS már változott ilyen téren...

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák