Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hyperspace

    őstag

    válasz kano #30538 üzenetére

    Hát, nemrég futották meg a köröket a kérdőívekkel, és kitették az eredményt. Ha van eszük, azt is figyelembe veszik. Viszont akkor kell idő még, lehet Q3 lesz simán, amíg meglátjuk a OP3-at. Részletek.

    ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz kano #30538 üzenetére

    Nem tudom ezt honnan szedem, de: ha COS-al jönne ki a teló akkor ugye lenne hozzá hivatalos CM támogatás az biztos. Ugye már az OP2 sem azzal jött és a CM oldalán nem is lehet vele találkozni, mint támogatott készülék, sem az OPX-el. Ugyan vannak rájuk CM-ek, meg rájuk épülő custom-ok, de sztem az nem ugyanolyan mintha lenne hivatalosan is CM (itt cáfoljatok meg ha szerintetek rosszul gondolom), lehetnek bug-ok, amiket a rom készítő nem tud kijavítani, mert nincs birtokában annak ami ahhoz kell, hogy ez megvalósulhasson (ugye van a CM oldalán egy leírás, hogy hogyan lehet a saját szádíze szerint rom-ot készíteni). Így ha olyan készüléklet vennék a közeljövőben amire várnám a CM romot, addig biztos nem vennék amíg a CM oldalán nem találnám meg a készülékek között, tudván, hogy lesz napi nightly, meg stable verzió. Viszont azt sem tudom, hogyan működik pl. az OP2 CM-el, eddig mázliból csak olyan telóim voltak amiknek volt hivatalos támogatása. Persze ez csak egy kis agymenés, ettől függetlenül lehet hogy teljesen jók az ilyen CM-ek is.

    Illetve inkáb késsen a COS, minthogy ne legyen hivatalosan is támogatott egy készülék CM részről, addig úgyis vannak custom-ok :)

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák