Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    válasz #16820480 #959 üzenetére

    Egyik telefonjuk sem volt valami nagy szam, legalabbis egy Nexushoz kepest. A Galaxy Nexus mondjuk - a kameratol eltekintve - egy eleg jo telo volt mondjuk es samu is.

    A gombok elhelyezese neha nekem is okozott "fejfajasokat" egy-egy csere utan, de a Nexus-fele "vissza, home, recent apps" szerintem baromi jo ugy, ahogy van.

    Erinto gombok a kijelzon vs a hazon: en szo szerint utaltam a kijelzon elhelyezett gombok gondolatat, de csak addig amig meg nem vettem az elso ilyen telomat. Tok jo meretuek a gombok, jo az elhelyezesuk, hasznalhato vele a telo. Mig a masik esetben tulsagosan lent vannak, nagy fenyben nem jol latni, megnyomodnak veletlenul es sokszor majdnem kiejti az ember a kezebol a telefont ahogy probalja megnyomni (ez a tapasztalatom kb. 20 Android telo birtoklasa utan).

    micafighter: Hm, jo hirek! Bar ha a Cm11S hozza az elvarasokat, nem lesz szukseg ra ^^ engem akkor erdekelne, ha olyan "smooth" lenne mint a Nexus 5. CM nem tudom, hogy tudni fogja-e ezt. Az is igaz, hogy mar reg romoltam CM-et telora..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák