Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    én nexus 5-ről váltottam de egyelőre nem hiányzik. ;) ez is gyors, a kijelzője ennek sokkal szebb. b.zi nagy :D ennek van előnye és hátránya is.
    nem ismerte fel a kártyámat, azaz az APN nem lőtte be magától. ettől ugy el vagyok szokva hogy ma vettem észre melóban h vajh miért ilyen csendes ez a teló ma? értem én hogy szombat na de na... és akkor láttam hogy nincs mobilnetem... gyors pánik... aztan kis filo és nyomogatas utan rájottem hogy addig felismerte hogy O2 sim kártya de szamlásank nézte nem pay and go-nak. APN kijavít, minden okés én meg boldog.

    igy az akksi időm ma nem mérvadó de reggel 8-tol eddig 12%-ot esett... kejelző volt csak ugye mobilnet nem...

    amit még nem értek, lehet én állítottam el valamit de az értesitő savra dupla kopp (menuben bekapcsolva) nem altatja a kijelzőt. holott tegnap még csinalta... lehet én állitottam el vmit vagy vmelyik app zavarna be? Öletek?

    még egy kérdés: valakinek müxik a kikapcsolt kijelzon irkalas és app-ok inditasa? nekem nem... (de ez is lehet siman user error, mint az APN)

    képeket még nem csináltam mert egesz nap nem hogy esett hanem hogy szakadt... :(

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák