Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    Elso benyomasok (a masik telefonom most egy Lumia 1520, Androidbol LG G2 es Nexus 4 volt a legutobbi ketto):

    Pozitivumok:

    - gyors, en nem igazan latok akadozast sehol, G2-nel folyekonyabb az UI
    - gesztusok jol mukodnek, double tap to wake is hozza a 1520 szintjet (kb. 90%-os sikeres ebresztes)
    - vekony, jol ossze van rakva
    - multitouch nalam jol megy
    - sargasodas nem tunt fel
    - a hatlap szuper fogasu

    Negativumok (ebbol irok tobbet, nyilvan a pozitivumokat inkabb veszi alapnak az ember):
    - mobilhalozati veteli erosseg rosszabb, mint a 1520-on
    - napon a kijelzo sokkal gyengebb, mint a 1520-on, es talan kicsit rosszabb, mint a G2-n (oke, ebben a Lumiak a csucsok egyebkent is)
    - egykezes hasznalat necces, a G2-n meg pont tudtam gepelni egy kezzel, ezen mar kicsit fajdalmas (de sokkal egyszerubb, mint a 1520-on). Szoval ez egy ketkezes telefon inkabb, remeltem, hogy nem igy lesz, de mindegy.
    - a notifikacios felulet lehuzasat szerintem nem erzekeli 100%-os biztonsaggal
    - a mellekelt kepernyovedo folian levo matricak nyomot hagytak (!!!), meg nem tudom, hogy fogom oket levakarni
    - a kameramodul hatul nem simul 100%-ig a hatlapba (ugyanis a hatlap gorbe, a modul meg nem), ez apro figyelmetlenseg reszukrol
    - nalam is van a Play Store-ral problema, idonkent csak masodikra telepiti fel az appot
    - a super sensitive touch neha hianyzik

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák