Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz virkir #2580 üzenetére

    Én nem néztem ilyen részletesen a honlapjukat de ha tényleg irták a hiányzó frekvenciákat akkor igen nagy átb.szás, minden jel arra mutat hogy kinai verziót is árulnak, egyik fórumtársunk kérte tőlük hogy kézbe foghassa a telefont, a dobozból hiányzott a global version feltüntetés, a trlefon hátlapjáról meg a cm logó és felirat.

    Továbbá az egy év jótállás sem véletlen mivel a Oneplus 1 év garanciát vállal a kinai verziora.

    Ugyanakkor nagyon kíváncsi vagyok hogy a WayteQ hogy oldja meg azt a problémát hogy az EU jogszabályok szerint az EUban 2 év garancia a minimum, nem véletlen adja a Oneplus is 2 év garral EUban, illetve páran talán tudjátok mi volt az Opponál, kezdetben egy év garanciával kezdték forgalmazni a Find készülékeket, aztán irtak nekik Oppo fórumozók hogy EU-ban jogszabályok vannak, Oppo azt mondta hogy hát ő kinai cég az ő rá nem vonatkozik, de aztán kiderült hogy mégis. A vége az lett hogy mindenkivel fair legyen az Oppo hogy mindenhol 2 ev garanciára váltottak, nem csak EUban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák