Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    Császtok Oposok :)

    Nagyon szuper volt az előadás, bár baromira hálás lennék annak a kollégának, aki nyerte a telefont, hogy figyelembe venné, hogy DIREKT hagytam neki meg a kihúzott számot a feliratozásnál, tehát nekem köszönheti, hogy nyert, innen meg nem szeretném a szájába adni a szavakat, hogy köszi, meg hogy megis te érdemled meg jobban a telefont, itt van vidd :D

    Na ami érdekes volt nekem, és megmaradt az estéről:

    - CM-et ki se ejtették, se az előadáson se utánna szerintem szerintük meg sem történt :)

    - A CEO úrnak valaki szólhatott volna, hogy az a usenka sapka az a xiaomi kis fehér nyúlegerének van a fején mindíg mint valami nagy nagy jelkép, és igy áthallásos kissé a így az ő fején látni :D

    - A külső akku pakk lesz feketében is (rücskös homokkövesben) és 5.6K-ért lehet majd megkapni. Ja, és ha megrázod megmutassa, hogy hol tart benne az áram, mert gomb az nincs, és ezt más okos tesztelők írták is, hogy de béna, nincs gomb, nem lehet tudni mennyire van feltöltve... szóval rázni kell, de csak kétszer szabad, mert a több az már másnak számít :D Ja, és arra jutottunk, hogy ha a mellé adott kis kábelt az egyik USB portjába kötjük, a végét meg a saját töltő aljzatára, akkor folyamatosan töltjük a töltőt önmagával, és a megmaradt USB porton meg tudunk még tölteni egy másik telefont, ergó örökélet energiát lehet kinyerni a cuccból :)

    - A Bridzsitnek meg a vége fele mikor a pin kódos képernyőjét fel akarta oldani, akkor beakard a touchscreen-je és hozzáérés nélkül is írta be a számokat :D Aztán kapta is a rebootot a telefonja :) VIgyorogtunk, Ő is, ezzel meg is beszéltünk mindent :D

    - Ki volt olyan bátor, hogy a cimkés névfelírásnál amikor a lépcsőn álltunk a sorban meg bátorkodott említeni Ittakary és az én nevemet? Ott álltam előttetek hallottam mindent! :D

    Szolgálati közlemény: Megkérdeztem a GSM eldobálást, ha jól értettem abban a remek hangzavarban, akkor azt mondta a srác, hogy már hallott erről, nyissunk rá tiketet, ne xarozzunk, mert csak úgy tudnak bármit is kidebuggálni, hogy hw vagy sw hiba, szóval ne kisérletezzetek, hanem RMA-zzátok meg! Ugyanez igaz a pár nap után nem csörög a csengőhang a Lollin témára is, lesz hibakezelő az Oxygénre is, nincsen vesély csiga.

    A másik. Kano testvírem dzsanájjam a szívit szeretne majd a reboot problémára mondani valamit, csak hogy ne felejtse el :D

    Ittakary, kár, hogy nem találkoztunk, leülhettünk volna egy asztalhoz és játszhattunk volna ittakary hol a kari-t :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák