Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz *Mukeey* #137 üzenetére

    Ahhoz képest, hogy:

    - Évről-évre ígérgetik, hogy na most aztán majd jól megnyomjuk az egész piacot, meg besztevörveribeszt, aztán a végeredmény a konkurencia függvényében egy középszerű vonatfütty.

    - Meg ahhoz képest, hogy ezt a szintet egy kiskompakt 10 éve is tudta.

    - Na és ahhoz képest, hogy a példa képeid viszonylag jó fényben készültek, ellenben nem csak ennyiből áll az áűtlagos felhasználás, sőőőt. Most próbálj meg vele lekapni egy futó gyereket a szobában, mondjuk mesterséges fénynél. A fókuszt nem fogja eltalálni 10-ből 8-szor, nem hogy a záridőt. Itt az Apple mérföldeket ver mindenkire, pedig gyűlölöm a márkát, de ettől még fotós telefonnak mindig iPhone-t ajánlok. Még a Samsung is lemarad tőle (és nem a tesztekben, a gyakorlatban!), a jó ég tudja, miért.

    Félreértés ne essék: engem teljesen hidegen hagy, hogy ki és mit szerencsétlenkedik össze fényképezés címszóval egy telefonnal. És nem, nem azért, mert egy intellektuel álsznob lennék, hanem azért, mert ez egy telefon, alapvetően nem erre való, nem is használom fotózásra. Ami miatt ez fókuszt kap (höhööhöö) az éppen az, hogy Random Józsi a családi albumba lövöldözi a kutyáról, macskáról, reggeliről, gyerekről készült képeit, mégpedig igen változó fényviszonyok között, és bizony ebben évek óta elmarad az OP a konkurenciától. Amíg ez árban is érezhető volt, addig nem is érdekelt. De ha már csúcsra áraznak, és velem, akit nem érdekel ez az egész fotós bohóckodás szintén megfizettetik az árát, akkor legalább legyen már tényleg b@szó az adott funkció, vagy hagyjuk a picsába. Nem én kértem, a nép kérte, ők ígérgetnek, és cserébe átlagos az eredmény. Mégpedig hosszú évek óta. A különbség csak annyi, hogy úgy 5Z-ig bezárólag szánalmas volt az egész kamera funkció, hatostól és pláne 7 Prótól kezdve kezdet egyáltalán szóra érdemessé válni. De jó, igazán jó az szerintem még sokáig nem lesz

    Na, ehhez képest gyenge a kamera.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák