Új hozzászólás Aktív témák

  • magicbox

    senior tag

    válasz Tomtotom #2509 üzenetére

    Szia! Én M20Pro-ról jöttem, most 7T van. A 7T Pro jobb a gesztusvezérlésnél a kerekítés miatt, de nekem már méretre nagy volt. Üzemidőben jobb a M20Pro, de szvsz nem csak az aksi méret hanem inkább az agresszív appkilövés végett. Fényképezésben nagyjából egy szint, de a Huawei szoftvere sokkal jobb (AI stb.). A 7T évekkel van elmaradva. A 7T-nél kamera lencse miatt kötelező a tok, mert különben össze-vissza fogod verni, billeg az asztalon stb. A Huawei amoledje szebb és világosabb erős fényben mint a OnePlus-é, viszont a 90Hz miatt a 7-es sorozat jóval gördülékenyebb, smooth érzést ad. Az automata fényerő szabályzás jobb a Huaweinél, OnePlus-nál hektikus. EMUI jóval testreszabhatóbb, témázás stb, OnePlus Launcher meg faszög kategória. Launcher csere kompromisszumokkal megoldja. AOD és led hiánya ku... a irritáló, de állítólag nyáron lesz frissítés erre a rendkívül bonyolult és összetett AOD problémára. A képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó hülyére veri a Huawei megoldását. 7-es sorozat jóval gyorsabb mindenben mint a M20Pro. Szerintem pro-kontra leírtam mindent :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Új hozzászólás Aktív témák