Új hozzászólás Aktív témák

  • Monolith

    tag

    válasz kenccsi #779 üzenetére

    Helló!

    Nem érdemes, viszont elképesztő csalódás, mivel ezúttal nem hagytam ki a sandstone tokot sem, mert alaptartozékban nyilván nem jönne elő, a másik meg tényleg az, hogy itt a kezemben az X és az hibátlan ilyen szempontból.

    Amit még észre vettem, hogy teljes erősségű rezgésnél berezonál valami a telefonban, úgy értem a kezemben van és a normál vibrahangon kívül valami bebúg.

    Most érzem én is, hogy kákán csomót meg borsószemkirálykisasszony, de mondjuk, egy xiaomi a1-nél vállvonva vágnám zsebre mert feleennyibe sem kerül. Csak az pont nem csinált ilyeneket, próbálgattam egyet mielőtt eldöntöttem, hogy áldozok erre.

    [link]

    [link]

    Ha valakit érdekel tekintse meg a szemléltető videókat, én mindenesetre elindítottam egy replacement igényt, hátha kapok másikat, és az nem ilyen, ha ez a normális szint, hát még meglátom együtt tudok-e élni vele :))

    Volt nekem egy iphone 4s-em, annak az alert slider-jét lehetett csörgetni rázogatással, de az pl engem sem vágott földhöz így, szinte ingyen jött a 2 év szolgáltatói börtönhöz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák