Új hozzászólás Aktív témák

  • Fél év után először ejtettem a telefont le, de egészen furmányos módon. A vállpántos táskám pántja alá valahogyan bekerült a telefon, az étkezőasztalon voltak. Ahogy felkaptam a táskát, a pánt felrepítette kb 1 méter magasra és úgy esett az élére a csempe járólapra. Olyan 2-2,5 méternyit zuhant. Azt tudni kell, hogy pár napja vettem rá egy tokot, szinte megéreztem, hogy kell. Kivettem a tokból átnéztem és tökéletes, mint újkorában. Teljes mértékben megvédte a tok. Elöl, hátul, oldalt Ultimate Shield, úgy benne a tokban, amit mindjárt linkelek és még egy becsúsztatós neoprén tokban volt a drágaság. Még olyan magasról is, csak egy tompa gumis puffanást lehetett hallani, annyira be volt bugyolálva, de most nagyon áldom, hogy ennyire be volt csomagolva, egy forintját se bántam meg, amit védelemre költöttem. Bár a gumis tok nem volt 900 ft sem a Banggood-ról.

    Íme a tok: Oneplus 3 tok

    A tokról annyit mondanék, hogy nem otromba, vagy egy belső gumis része és egy külső műanyag része. A sarkok meg vannak erősítve, ott vastagabb a gumi. 800 ft-ot simán megért.

Új hozzászólás Aktív témák