Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gondoni

    csendes tag

    válasz harmincas #2 üzenetére

    Ó, ez a "... kerül" kifejezés nem csak nekem sérti a fülemet? Feleslegesen divatos manapság, csak úgy hemzseg tőle a hivatali/-os/-nak látszani akaró kommunikáció.
    Kedvencem, egy ügyfelünk írta: "... észrevételezésre került..." :))
    Micsoda?! Ja, hogy észrevettétek. :D

    Hogy Ontopic is legyek:

    Üdv a klubban: tűnjenek el a nappalikból a távirányító hadak!
    A kábeltévés szolgáltatóm zaklatott telefonon a múltkor a kihagyhatatlan ajánlataival. Megkérdezte, tudom-e egyáltalán, mit jelent a set-top-box. Hát persze, mondtam, még egy távirányítót! :)

    Jómagam Harmony hívő vagyok (Ugye, kovy79?), egyszerűen olyan, mint a piros 7-es: mindent visz. Volt, hogy kölcsön is kérték egy médialejátszóhoz, de egy pár napig nálunk vendégeskedő PS2-est is percek alatt uralma alá hajtottam.

    Sok sikert és elszántságot kívánok a (tapasztalataim szerint soha véget nem érő) további finomhangolásokhoz!

  • Ceree

    senior tag

    válasz harmincas #2 üzenetére

    Ez az első cikkem, minden építő jellegű kritikát szívesen veszek! Teljesen jogos a felvetésed, sajnos többször kaptam már azon magam, hogy németes gondolkodással beszélek magyarul vagy éppen fordítva.

    (#4) Victoryus:
    Nem járok LIDL-be, ha láttam volna 2ezerért, biztos megvettem volna, annyit mindenképp megér. De nem fájdítom a szívemet, mert most drágábban bár, de biztosan elégedett vagyok! :)

    (#5) gondoni:
    Lehet, hogy azért vagyok csak elégedett a teszt alanyával, mert nem próbáltam még mást? :)

    (#7) sagit:
    LG F70-e van anyukámnak, ki is próbáltam nála az infrát, de a gyári app elég fapados volt: a Sony TV-n kívül mást nem is tudtam hozzárendelni. Másodmegoldásnak megfelelő lehet (egy jobb progival), de alapvetően inkább maradnék a megnyomható, érezhető gombokkal megáldott, kézbe simuló, ergonomikus távkapcsolónál. Így ha megfogom, gondolkodás és odapillantás nélkül tudom, hogy mit kell nyomnom.

    (#11) szaszlaci:
    Nem érzem tragikusnak, hogy pár gombnyomással tudok hozzárendelni 1-1 eszközt a távkapcsolóhoz. Sőt! Kimondottan utálnám, hogy plusz egy drivert és programot kéne feltelepítenem csak azért, hogy elvégezzem az amúgy sem számottevő idejű beállítást. De ízlések és pofonok.

    [ Szerkesztve ]

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák