Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz MCBASSTION #15 üzenetére

    De például ha a kedves filmgyártók/forgalmazók kialakítanák a saját torrent oldalukat, ahol olcsón hozzá lehet jutni a cucchoz legálisan (mondjuk pár 100 forintos összegért, vagy pár 1000 forintért havonta), cserébe a torrent tartaná fent a tartalmakat, akkor mindenki jól járna.

    Vagy ha a BD lemezekért nem akarnának leakasztani 5-7k-t, hanem papír tokban, fekete-fehér lemezen meg lehetne venni a filmeket 1-2k-ért, akkor talán még fizetnék is érte.

    Így meg....hát így jártak.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Ispy

    veterán

    válasz djculture #20 üzenetére

    Hát például a laikus tömeg, akik azt se tudják mi az a HDD. És szerintem ők vannak többségben. Ráadásul akárki akármit mond a forgalmazóknak igenis nem érdekük legálissá tenni a torrentet, mert így van indokuk beszedni a jogdíjakat az adathordozók után és ez fix bevétel.

    (Ja és ha én a munkagépembe veszek HDD-t, akkor miért is fizetek extra? Na pont ezért fogok torrentezni, ha ők előre megsarcolnak, akkor ne sírjanak nekem.)

    (#22) Egon

    A példád sántít sok helyen, de itt inkább arról van szó, hogy nem a köpködés a baj hanem az, hogy le akarják nyomni az emberek torkán, hogy ezt hol és hogyan tehetik. De az emberek nem úgy szeretnének köpködni, ezek meg ahelyett, hogy találnának egy jó megoldást, inkább kollektív adód vezetnek be (egyébként ma Mo-on kizárt, hogy az emberek 99% torrentezne, legyen inkább 10%, cserébe 100% fizeti a sarcot).

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák