Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFence

    tag

    válasz shagy #371 üzenetére

    Én most vettem egy ilyet.
    Ali-ról 13 ezer forintért sikerült be szerezni és megúsztam a vámot és viszonylag hamar meg is érkezett, 2 és fél hét. Láttam itthon 30 felett van pofájuk hirdetni.

    Nagyon hosszan nem tudok írni róla. Teszi a dolgát, jól néz ki. Akksija rendben van, idáig nagyon jól bírja. Kényelmes hordani, picit tud lazulni a szíja de ki egyszer sem kapcsolt ki, tehát erős a mágnes, nyilván lazulni sem magától lazul.
    Funkciókat fentebb le írták, lett azóta újabb firmware frissítés, az időjárás még mindig nem működik, azon kívül viszont minden más.
    Nálam a rezgőmotorja gyenge, erre sose kelnék fel, nem tudom másnál milyen. Előtte mi band 3 volt de szerettem volna egy órát, nem csak karkötőt. Annak rendben volt az ébresztések ereje de nálam volt mikor valahogy nem ébresztett nem tudom miért. Így vártam hogy majd ez hátha jól fog működni. De sajnos marad a telefon továbbra is ébreszteni.

    Az igaz hogy fényben semmit nem lehet látni a kijelzőből, de ennek a kijelzőjén pont éjjelre lett ki találva vagy sötétre, mivel alapból nem túl erős a fénye. MiBand3 nak erősebb volt de még azt is nehéz volt látni.

    Összeszerelés minősége hibátlan, ennyi pénzért én elégedett vagyok vele teljesen.

    Értesítés része még mindig nem az igazi, de a Facebook bele került a szoftverbe és így jelez messengernél is, de még mindig hiányos, sok alkalmazást nem kezel. Illetve ennek a jelzése is elég gyenge.

    [kép]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

Új hozzászólás Aktív témák