Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz távcsőves #322 üzenetére

    Nem semmi hozzászólás, köszönöm a tiszteletet! :R Apránként fogok válaszolni...

    "2 embert mélyen megbántottál, valószínűleg keresik az okot, miért, mit rontottak el. Akkor is, ha semmit nem rontottak el. 19 évesen feltétlen meg kellett ezt tenned?"
    Tudod mi a legfurább? Nem is az esett édesanyámnak igazán rosszul, hogy meleg vagyok, hanem hogy eddig titkoltam előtte. Úgy érezte, hogy nem bízom meg benne eléggé. Persze, erről szó sem volt. Édesanyámnak segítek túllendülni az egészen különféle cikkekkel és videókkal, ő meg szeretné ezt az egészet ismerni. Édesapám meg (még) nem tud/akar ezzel foglalkozni...

    "Nem kell feltétlen címlapon "coming out"-olni"
    Nem akart "címlapos coming out" lenni egyébként. Azt hogy meleg vagyok, fontosnak tartottam odaírni, hogy elő tudjam adni a tapasztalataimat. A tapasztalatok leírása nem csak nekem jelentett megnyugvást, de más sorstársamnak segítséget. És ha van egy (!) sorstárs, akinek ezzel tudtam segíteni, akkor már megérte minden percét a munka, amit belefektettem. Ha az utóirat részére gondolsz; lehet hogy igazad van. Gondolkodtam rajta, hogy kivegyem-e a megjelenés előtt, de végül nem került rá sor.

    "Remélem idősebb fejjel, azért annyit majd belátsz, lehetsz MÁS úgy is, hogy nem vagy önző. Kevésbé harsányan például."
    Sosem voltam harsány ember, a szexualitásomat pedig sose kívántam hirdetni. Ha ez itt így nem sikerült, azért elnézést kérek, még akkor is, ha viszonylag fiatal vagyok. Ettől függetlenül a párommal kézenfogva sétálok majd, és lehet egy-két apró csók is elcsattan (ami nem jelen 2 perces masszív csókcsatát). Kérlek, tisztelj meg azzal, hogy ha ilyen motívumokat látsz, nem fogod bántani ezeket az embereket. Cserébe megtisztellek azzal, hogy ezt te nem tartod szimpatikusnak, és ellenérzést vált ki belőled.

    Példának okáért: falra mászom a hangos járművektől (leginkább a motoroktól), de elviselem őket, és örülök, hogy van, amiben örömöt találhatnak. Minden joguk megvan, hogy ilyen módon közlekedjenek, és ki vagyok én, hogy megszabjam, ki mit csináljon?

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák