Új hozzászólás Aktív témák

  • távcsőves

    senior tag

    válasz mbalint987 #1031 üzenetére

    Mielött teljesen átmész H.P-ba, értő olvasás legyen. Köszönöm. Ezek után gondolkodj el rajta, ki az aki összefüggésbe hozta komolyan a kettőt. Pont olyan komoly, mint egy Espumisan tabletta megoldásnak. ;) (Ezért is kapsz felnőtt pelenkát a gyógyszertárban b+!!!! Hoppá, mi? Beletenyerelt valaki abba, amit egy családtagom kénytelen elviselni. )

    Szerk: Kioktatni Alan Turing személyéből pedig főleg nem szükséges, pláne nem tőled. (Valószínűleg elébb tudtam az illetőről. És az életéről.) Az eredményeire felvágni pedig szerencsétlen dolog volt, negatív kontextusba hozva engem. Először is, valószínűleg Te sem leszel képes megközelíteni az eredményeit kódfejtésben. Másodszor: mivel több Ő a több millió áldozatnál, akik az életüket adták egy háborúban a hazájukért? (Tudom-tudom, nem is halt meg a világháborúban, hanem csak utána és rengeteget ártottak neki, kifejezetten, mert meleg volt, ne fáradj, nem kell bemutatnod az életútját.) Rengeteg HŐS van, csak nem mindenki ennyire ismert. Ha pedig máskép nézzem, máris több vagyok Nála és Nálad is. Sokkal több, mint amire Te valaha is képes leszel.

Új hozzászólás Aktív témák