Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Dany007 #6 üzenetére

    Nem, én arra akartam utalni, hogy szerintem teljesen tökmindegy, hogy ki miért használ telefont, egyéni példát csak egyéni példával lehet szembeállítani. Egy ilyen egyéni példára most én is leírhatnám az egyéni példámat, és akkor megállapodhatunk abban, hogy te így, én meg úgy, de ettől még semmilyen általános érvényű megoldáshoz nem kerülünk közelebb :)

    Nagyon sok olyan dolog van, ami nem szükséges, de jobbá, könnyebbé, kényelmesebbé, élvezhetőbbé teszi az ember életét. Én ezeket még akkor sem nevezném felesleges vagy szükségtelen dolgoknak, ha éppen nagyon kötekedős kedvemben vagyok. Ja, és persze itt nem is említettem azokat az eseteket, amikor valaki valóban használja is az eszközt, nem kedvtelésből vagy a lehetőségei okán, hanem szükségből. Az appok nem korlátozódnak kizárólag az entertainment részre :K

    szerk.: Az már csak a saját véleményem és kiegészítő jellegű, hogy mivel ár és tudás alapján kategorizálva igen sok egymást általánosan fedő modellt találsz, amik között a személyes preferenciáid tesznek csak valós különbséget, a "vagizás" sem egy elítélendő dolog, mert nyilván az ember úgy választ magának terméket, hogy az a lehető legtöbb szempontból bejöjjön neki, amiben nyilván a kinézet, a márkapreferencia és egyéb nem racionális kitétel is szerepel.
    Jó, most nyilván a "vagizást" nem az "okostelóm van kecseg, rajságos vagyok" emberekre gondoltam, de hadd ne foglalkozzak a társadalom legaljával :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • moonman

    titán

    válasz Dany007 #6 üzenetére

    nekem például kapóra jött, hogy ma egy üzleti ebéd közben megjött az ajánlat emailben és be tudtam mondani az ital mellé egy árat. :) szóval vannak hasznosságok egy okostelefonnal, én már nagyon kínlódnék nélküle.

Új hozzászólás Aktív témák