Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    Én játékra használom a legtöbbet. Van Ipadom is most de sokáig androidost használtam. Nekem mindig az első volt a játék a tabon. Erre ideális. egy kezemen meg tudom számolni hány progira fizettem be pénzt, de mind 1000 Ft alatt volt. Mindig találok valami jó ingyenes progit. egy két játéknál megér párszáz forintot hogy tovább játszak de többet nem. akkor keresek inkább mást.
    Ezenkívűl persze böngészésre is használom a tabot. masra nem nagyon.

    erre a 2re a legpraktikusabb nekem.

    Elvileg lehetne a munkámhoz is használni, de arra inkább a notit használom. Könnyebb sokkal notin adatokat bepötyögni és dolgozni.

    [ Szerkesztve ]

  • ityam

    senior tag

    válasz sz.balazs.95 #54 üzenetére

    Win8 as tablet önmagában nem szimpi nekem. érintőkijelzőhöz jó az android meg ios. Win8 asa tabletet max akkor vennék ha elfogadható áron lenne 12-13 col körüli méret(10 es munkához kicsi szerintem hogy kényelmesen lehessen használni) és lenne a win mellett egy android rendszer is rajta amivel tudnék androidos játékokat rendesen futtatni. Nem tudom hogy ezek amik a piacon vannak mennyire mennek ezzel a szoftveres emulációval de ha úgy ahogy a winre én szereztem emulátort akkor biza az nem jó játékra. és nem feltétlen nagy számítási igényes játékokra gondolok csak.
    Amígy ez nincs egyben addig marad a 15 ös notim munkára(szükség esetén ezzel is tudok játszani egy 8750 es vgaval). a 10 es ipad játékra. a 6.5 ös telefonom meg telefonálásra plusz játékra.

Új hozzászólás Aktív témák