Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Dilikutya #80 üzenetére

    Azokat a fránya tényeket már megint nem veszed figyelembe: bejutottunk a legjobb 16 közé tehát ---> egy "régi", 16 csapatos eb-re is ugyanúgy befértünk volna. Csak a negatív, lehúzó hozzáállás megy megint, a tények teljes figyelmen kívül hagyásával.

    szupermacs: leírtam már fentebb is, a foci magyarországon nemzeti ügy. Attól, hogy te személyesen nem szereted, az emberek többsége igen, és annyira ki voltak éhezve a sikerre, hogy egy nyolcaddöntőbe jutásnak is ennyire tudtak örülni. Ezen nincs mit magyarázni, csak deal with it.

    Egyébként egy egyéni sportág sohasem fog tömegeket megmozgatni, szemben egy csapatjátékkal. Én nagyon büszke vagyok Katinkára, főleg, hogy szembe mer szállni az úszóvilág szervilis, begyöpösödött vezetőivel, de semmilyen más országban nem fog embereket az utcára vinni, eufóriát kiváltani egyetlen személy sikere. Ha belegondolsz józan ésszel, te is észreveheted, hogy ez egyszerűen nonszensz.

    Szerencse? Tényleg, olyan jó bírót kaptunk az izlandi meccsen is, tiszta mázli volt, csak nekünk fújt. Meg mekkora szerencsénk volt azzal is, hogy belgiumot kaptuk anglia vagy a horvátok helyett :DDD

Új hozzászólás Aktív témák