Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Van, amivel egyetértek, van amivel nem. Pl. Dárdai is már megmondta az osztrák győzelem után, hogy nem szabad a lécet túl magasra tenni a csapattal szemben.

    DE
    "És akkor most jön a nagy álmodozás, hogy majd a vb.."

    Perspektíva nélkül nincs fejlődés. Nem, nem fogjuk a következő vb-t megnyerni, de ettől még ki kell tűzni egy (reális) célt és mindent megtenni érte.

    Ez a csapat ezt most megtette és önmagához képest remekelt. Ezért jár a keksz.
    A belgákhoz képest viszont még így is nagyon le van maradva és ez a generáció már nem is fogja szerintem beérni ezt a szintet.

    Amúgy mindennek megvan a maga ideje. Ez most az lenne, hogy örülünk annak, amink van.
    Aztán ha eltelt 1 hét és lehiggadnak a kedélyek, lehet reálisan értékelni. Érzelmileg túlfűtött embernek a racionális érvek semmit sem jelentenek.

    kenwood

    "Foleg,hogy olyan emberek nyomtak a leghangosabban, akik azt se tudjak, ki volt Dardai elott a szovetsegi kapitany."

    Fogalmam sincs, hogy kik voltak előtte, de nem is érdekel, mert a teljesítményük értékelhetetlen. Többnyire ugyanazok a játékosok alkotják most is keretet, mint korábban. Nagyon rég nem nézek magyar focit, mert szerintem nagyon alacsony a színvonala. Viszont most megcsillant a reménysugár, hogy lehet lesz még egyszer itthon színvonalas futball. Igény, ahogy látjuk lenne rá, (nekem) sajnos jobban, mint kézilabdára vagy a vizes sportokra, ahol klasszisokkal jobbak vagyunk, mint ez a legjobb magyar válogatott.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák