Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csorosz

    aktív tag

    Bazz.
    Eddig nem olvastam ezt a totyikot...

    Most adtam le 2 hete a telóm személyesen gariba náluk. Redmi 4X.
    Hívás után nem ébredt fel a képernyő, nem tudtam lerakni a hívást, zárt képernyőt nem lehetett oldani, csak a kikapcs ujraindul repülő menü jött fel.
    Természetesen ezt úgy csinálta, hogy tök random módon, hol jó volt, hol nem. De egy nap sokszor, és mindig újra kellett indítani a telót.
    Gyári beállítások vissza megvolt. Egy google fiók beállítása, meg egy viber telepítés, és ugyanazt produkálta.

    Ez volt a hiba.

    Én úgy mentem oda, hogy abszolút profi hozzáállást feltételeztem. Tekintettel az ügyfélorientáltságra, és a problémamegoldásra való törekvésre. Már két telót vettem tőlük, cégesre, további 3-at terveztem idén.
    Nyilván a rendkívül frappáns weblapjuk szövegből indultam ki. Engem azzal meg tudtak venni.

    Ezzel szemben abszolút nem éreztem, hogy a problémám megoldásán lenne a hangsúly, A telefonra vigyáztam, munkaeszköz. Tökéletes, karcmentes gyári állapot.
    Nyilván kapásból a hibát nem produkálta, mert míért is tenné. :)
    De a tény, hogy Egerből odabumliztam, talán jelzi, hogy valami csak nem gömbölyű a telefonnal csak feltételezi hogy szenvedek.... Gondoltam én.
    Aztán jött a lesújtó kérdés, főzött romot raktam -e rá.
    Na itt elpattant a húr. :)
    Ha igen, akkor míért kérdezi? Bizonyítsa be, hajtson a sunyiba el. Nem lehet, tudom és kész.
    Ha meg nem, azt hogyan tudom én bizonyítani? Loll.
    Szóval itt felszívtam magam, mert pont azért vettem ezt a telót, mert nem kell főzni. Elegem volt már a romok keresgéléséből, az unlockolásból stb. És tényleg, alapvetően minden fasza volt a telóval 11 hónapon át.
    Mondtam, hogy engem az sem érdekel, ha valaki befogja a szervizesek közül. Csak ne legyen összetörve.
    1 nap se kell hozzá, és minden világos lesz. Mi volt a válasz? Has már valaki belakja a telefont, ott bármi okozhat problémát, illetve egy szervizes sem kötelezhető arra hogy a telefonnal üzemszerűen teszteljen.
    Van rá tesztprogram, ha az lefut, akkor a telefon rendben van. De azért átvették.

    Na. Ez volt 01-24-én. Lassan eltelt 2 hét, szerintem pénteken benézek hozzájuk, hogy érezzék a törődést. És titkon remélem, hátha meglepnek valami jó hírrel. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

Új hozzászólás Aktív témák