Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Braddock

    őstag

    válasz bambano #53 üzenetére

    Ezt, Én ilyen csapongás félének írnám le.
    Tudod sokáig voltak tolvajok hatalmon és ezért úgy voltak vele az emberek, hogy jöjjön a Fidesz, Trump stb.
    Majd azok rendet tesznek és szembeszállnak az összeesküvés-elméletek figuráival.
    Most, hogy itthon már csak a buta emberek nem csalódtak a jelenlegi hatalomban valójában nincs kire szavazni. Közrejátszik a kognitív disszonancia (beismerni hogy megint sz@rul választottam, stb.), valamint a nagy ellenség ellen küzdünk mantra. Trump is ezért nyert, majd ott is rájönnek, 2-3x 4 év után, vagy nem.

    És innen jön a Putyin imádat is.
    Ő az egyetlen aki megmenti a keresztény világot a liberális mocsokkal szemben. Szerintük.
    Hol voltak ezek az emberek 56-ban azt nem tudom..., de erre is van magyarázatuk, mert azok szovjetek voltak ezek meg oroszok, na.

    Persze mindez elég meredek és meghasonló gondolkodást igényel, ami - mint látható - elég sok embernél táptalajra lel.

    Persze, most Én is mocskosliberálisgyíkember leszek a szemükben.
    (Pedig azok is gazemberek.)

    Hogy honnan tudom ezt?
    Mert nekem is sokáig a seggemben volt a fejem.
    Nem szégyen bevallanom.

    A lényeg, hogy mindig maradjunk kritikusak és ha elkezdünk valami mellett kardoskodni kezdjünk el gyanakodni, hogy épp ami beszippant minket lehet mégsem a szent grált találtuk meg vele, hanem talán sima hazugság az is.

    Szerintem a kapitalisták a világpolitikájukkal kissé túltolták a dolgot és most a világ szeretne átbillenni a másik oldalra.

    Putyin és Gyíkember mentes BUÉK!

Új hozzászólás Aktív témák