Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz 04ahgy #17 üzenetére

    Na igen itt van a kutya elásva. Ennyi erőből mindenkit lesittelhetnének, mondván feltörhetni, ha akarná. Mivel van otthon gép + internet kapcsolat.
    Mert egy dolog amit elkövettem és egy ami lehetett volna. De jelen esetben nem lett. Szóval nem szeretek lehülyézni embereket, de ez a bíró egy komplett idióta volt. Kimondtam lehet kövezni. :P

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • rt06

    veterán

    válasz 04ahgy #17 üzenetére

    szamomra nem tunik ugy, hogy a bunteteseben lenyeges sulya van annak, mi lehetett volna

    bar a brit torvenyeket nem ismerem, de ha a magyarbol indulunk ki (ha nagyon elterne a ketto, valaki szoljon), akkor pont annyit kapott, amennyi ezert jart neki (mint irtam, nalunk hasonlo vetsegert 1 ev adhato, adatok torleseert, megvaltoztatasaert, elerhetetlenne teteleert 2 ev, haszonszerzes vegett elkovetett buntettert 3 ev, jelentos karokozas eseten 1-5 ev, kulonosen nagy kar eseten 2-8 ev, kulonosen jelentos kar eseten 5-10 ev)

    mondjuk a biro sem azt mondta, hogy "bár most nem történt katasztrófa, a lehetséges súlyos következmények miatt elkerülhetetlennek látja a börtönbüntetést."
    hanem azt, hogy "You accessed the very heart of the system of an international business of massive size, so this was not just fiddling about in the business records of some tiny business of no great importance"

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák