Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz BonFire #37 üzenetére

    Ha őszinte vagy az olvasókhoz, akkor egy ilyen témán belül szinte lehetetlen nem megszegni a Te nézeted alapján.

    sweetlou6.wordpress.com

  • KEndre

    HÁZIGAZDA

    válasz BonFire #37 üzenetére

    BonFire, néztem a sajtótájékoztatót, ha én tudósítottam volna róla, nem írtam volna Nyitrai zavaráról, mert szerintem sem ez volt a lényeg, de jó lenne már konkrét dolgokról hallani.

    Amikor Dajkó felrója, miért is nem válaszolják meg, hogy miért nem lehet online kérdezni a sajtótájékoztatón, megértem az alapból kritikus hozzáállást... A címválasztás, az államtitkár szereplésének értékelése azt a célt szolgálja, legalább ebben az iparágban, ezen a területen próbáljunk meg őszintén beszélni.

    Amikor itt "politizálunk", tulajdonképpen Magyarország jövőjéről beszélünk/beszélgetünk, ha kérdezünk (ha kérdezhetünk), az adófizetők pénzének sorsát próbáljuk nyomon követni, s kizárólag informatikával kapcsolatban megyünk bele az ú.n. politikába, nem hiszem hogy ez probléma lehet egy normális országban.

    Az előző kormányoknál is ez volt az alapelvünk, most is ehhez tartanánk magunkat. Ha lehet...

    Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

  • Mercutio_

    félisten

    válasz BonFire #37 üzenetére

    Nyilván azonos súlycsoportban vagy a moderátorokkal és a fórum szabályzatával, így lényeges leírnod, hogy te mit gondolsz ezekről :D

    Én is mondok két opciót:
    1. Elfogadod, hogy milyen szabályok mellett kommentelhetsz.
    2. Nem fogadod el, és tudomásul veszed ennek következményeit.

    Annyira rugalmas és olyan tágan értelmezhető, hogy elvileg már erre a cikkre is rá lehetne húzni, hogy megsértette vele az objektív tényközlést.
    Viszont amíg nem húzzák rá, addig csak a te véleményed/nézeted :K

    Félreértések elkerülése végett: Nekem se tetszik az MT, nagyon nem :(

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • dajkopali

    addikt

    válasz BonFire #37 üzenetére

    "A másik dolog. Dajkó Palinak a mai gumimédia törvény mellett nem is lett volna szabad eleve egy ilyen cikket lehoznia, mert a saját szubjektív véleményével (aminek negatív kisugárzása van), rontja egy kisebbség (vagy) többség renoméját, azzal, hogy részletezi, a szóvivő mennyire alkalmatlan a feladatára, ráadásul még szarkasztikus is, amikor a tanfelügyelővel példálódzik."

    - nem szóvivő, államtitkár, akiről nekem személyesen mint szakpolitikusról, nincs rossz véleményem, de nyilatkozóként igen

    - (az egész előtt): már miért is nem írhatnám meg a lapunk blogjában a személyes véleményemet? hö....

    - meg egyébkén miért is? sajtószabadság van, ha elkövettem valami törvénybe ütközőt, a független magyar bíróság előtt lehet perelni - felhívnám a figyelmedet arra, hogy a régi törvény szerint véleményért nem lehet perelni, csak hazugságért - persze, lehet, hogy most másképp lesz, még nem tudjuk

    _ "rossz színben" - mert én így gondolom, ezt hívják véleményszabadságnak

    - sic: itt csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy az NFM PR-osai sem állnak jól magyarból, ugyanis a közlemény magyartalan, kellett volna oda a birtokjel, "államtitkára"
    - a médiafelügyelet a hatályos törvény szerint július elseje után büntethet
    - ha a médiafelügyelet egy ilyen tudósítás után büntet, akkor bebizonyosodik az, hogy nem vagyunk EU-kompatibilesek

    [ Szerkesztve ]

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • dajkopali

    addikt

    válasz BonFire #37 üzenetére

    "A másik dolog. Dajkó Palinak a mai gumimédia törvény mellett nem is lett volna szabad eleve egy ilyen cikket lehoznia, mert a saját szubjektív véleményével (aminek negatív kisugárzása van), rontja egy kisebbség (vagy) többség renoméját, azzal, hogy részletezi, a szóvivő mennyire alkalmatlan a feladatára, ráadásul még szarkasztikus is, amikor a tanfelügyelővel példálódzik."

    És még egyszer: mi a p*t csináljon egy újságíró, ha nem ezt? :W

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Új hozzászólás Aktív témák