Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Van némi kavar. Az NZXT Lightning Kit leköveti a képernyőn látható szín változásokat, csak éppen szarul (ettől még van ilyen mód benne). Akadozik és a színeket sem találja el. Pár hete én is nézelődtem ezügyben elég sokat, sok fórumot és tapasztalatot átnyálaztam, és bár elsőre tetszett az NZXT megoldása, végül inkább a mások által sokkal jobbnak tartott Corsair LS100-at vettem (a ledek száma is közel dupla annyi mint az NZXT-nél, meg ott a diffúzor is ami szépen oszlatja a fényeket).
    Az alábbi kép a saját monitorom/asztalom (LG 27GL850-B) és kiválóan működik az egész. Felrakod a Corsair saját programját, és megadhatsz effekteket éppúgy mint fix világítást bármilyen színben, erősséget is értelemszerűen... A Video mode meg működik asztalon, Youtube-on, bármilyen videóval vagy akár játékkal, és egészen korrekten jönnek a megfelelő színek is, mozgás közben elég állat...

    A tévé állványra én is Aliexpress-es ledet szoktam tenni mert oda elég csak a háttérfény, ide inkább Ambilight hatást akartam.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák